Автівки на свято

Підготовка до весілля ─ це завжди проблема вибору. Яким буде весільний букет, яка зачіска найбільш вигідно підкреслить ніжні риси чарівної нареченої, на якому автомобілі приїде жених за своєю нареченою і яким буде весільний кортеж взагалі?

Автомобіль ─ невід'ємний атрибут чоловіка, вишукана прикраса жінки, символ сімейного достатку і благополуччя, необхідність для великої родини. Але вибір весільного кортежу ─ це не просто розкіш чи засіб пересування, це своєрідний символ свята молодості, краси і щастя. Навіть якщо молодята не мають власний Роллс-Ройс  або  Хаммер, але мають бажання з вітрицем пронестися по вулицях міста або, зручно розташувавшись на розкішному дивані лімузину, випити келих шампанського, то завжди є можливість взяти розкішний автомобіль на прокат.

За визначенням весільний кортеж ─ це урочистий виїзд, в якому беруть участь безліч автомобілів. Агенція FESTIVITA допоможе вам визначитися з вибором весільного кортежу. Хочете білий Лінкольн? Або чорний Крайслер? Рожевий Хаммер? ) А можливо, старовинний Екскалібур або карету з шісткою білих коней?  Немає нічого неможливого, адже день весілля - це ваш день!

Тому нічим не обмежуйте свій вибір і уявіть, яке, ні з чим не порівнянне задоволення, ви отримаєте, подорожуючи в день свого довгоочікуваного весілля містом в по-справжньому розкішному автомобілі! Він стане незамінним і дуже колоритним супутником у такий важливий для вас день.

 

Яка найважливіша риса для тамади?
результати