Ваш стиль на весіллі

У дитинстві майже всі дівчата грають в цікаву гру: «Я - наречена». Цілими годинами вони можуть описувати свої плаття, прикраси, зачіски. Коли подорослішають, вони з таким саме захопленням і азартом , розглядають журнали і підбирають весільну сукню, в якій будуть коли-небудь яскравіти, весільну зачіску, яка буде самої неймовірної - ніжною і стильною, оригінальною і неповторною.

Дня весілля кожна дівчина чекає з особливим тремтінням і нетерпінням. У цей день відбувається головне диво всього життя - диво Любові й Ніжності. І коли ще випаде така можливість причарувати, засліпив, заново закохаєти в себе нареченого, підкорити і полонити його. Для кожної нареченої дуже важливо постати перед нареченим вишуканою, оригінальною, сяючою, повітряною, єдиною, перед якою схиляють голови і замовкають дивуючись.

У жінки свої секрети краси, а у нареченої - тим паче. Однак, щоб дійсно сяяти і зачаровувати, без допомоги професійних перукарів, візажистів та стилістів не обійтися. Ні для кого не секрет, що наречена в день весілля - створіння легко вразливе і дуже сприятливе, а тому навіть найменша похибка в її образі може зіпсувати все свято.

Агенція FESTIVITA, усвідомлюючи всю серйозність вибору і створення весільної зачіски і манікюру, пропонує до ваших послуг кращих фахівців: перукарів, стилістів, візажистів та фахівців з манікюру та педикюру. І в самий урочистий день наречена буде ясно посміхатися і світитися від щастя, адже вона - сама досконалість!

 

Яка найважливіша риса для тамади?
результати