Шоу-програма

В дружній компанії будь-яке свято буде вдалим. Людям, що близькі духом та мають спільні інтереси, завжди приємно провести час разом.

Але весілля - це те виняткове свято, коли класичної дружної компанії не може бути за визначенням, адже збираються люди, які раніше не були знайомі один з одном. І в цей момент, коли гості зібралися за бенкетним столом і готові вимовити перші слова привітання, настає зоряний час тамади.

Наші ведучі - це професіонали своєї справи, ювеліри розмовного жанру. Справжній тамада здатний повести за собою будь-яку компанію, незалежно від віку, соціального статусу та матеріального становища. Він тонко відчуває настрій гостей. Його жарти завжди доречні і викликають нестримний сміх гостей. Розважальна програма задає настрій - від ліричного та зворушливо до задорного та голосливого. Кожен гість, навіть той, хто любить тишу і усамітнення, не відчує себе самотнім і зайвим на цьому святі любові та щастя!

Ми готові запропонувати не лише класичного тамаду на весілля, але й популярних ведучих, відомих шоуменів, учасників КВНів, а також виступи клоунів, аніматарів, шоу-балету і фокусників. Танці до упаду, іскрометний гумор, прекрасні весільні конкурси, сміх до сліз - так будуть говорити про ваше весілля.

Музика не знає кордонів. І тому ми можемо запропонувати музичну програму абсолютно різних жанрів - від важкого року до класичної музики, від музики в стилі кантрі до соул та джазу. Головне, ваше бажання і смак.

Зворушливим і яскравим фіналом свята може бути чудовий феєрверк, осліплююче лазерне шоу або просто пара випущених в небо голубів.  Адже з останніми акордами музики весілля закінчується лише для гостей, а для молодих все тільки починається.