Квіти та декорації

Квіти – один із символів кохання. Неможливо уявити весілля без казково-красивого букета нареченої, витончених бутоньєрок нареченого та свідка та гірлянд із живих квітів, що усюди супроводжують свято.

Букет нареченої – це яскраве та ніжне освідчення у коханні. Флористи агенції FESTIVITA візьмуть до уваги індивідуальні побажання нареченої, особливості фактури весільної сукні та його елементів. І у результаті з’явиться найголовніший букет весілля.  Легкий, романтичний та ніжний або сміливий, оригінальний та яскравий – вибір лише за вами.

Прикраси з живих квітів стали традиційними для весілля. Кожна весільна композиція унікальна та неповторна. Крім того, наші спеціалісти виготовлять бутоньєрки, арки, які прикрашено квітами, декоративними тканинами та серпанками, святкові кошики та букети. 

Цей список можна продовжувати до нескінченого, але всі лементи будуть виготовлені у одному стилі та співпадати із загальною концепцією вашого весілля. Словом – немає краю нашої фантазії та прагненню здійснити ваші потаємні мрії. Адже весілля це день, коли здійснюються мрії!

 

Яка найважливіша риса для тамади?
результати