Концепція та сценарій

Який звичайний сценарій весілля? Океан пахущих квітів, фалди тюлевих білих і ніжно-кремових тканин, традиційний зал урочистих церемоній, щасливий наречений в чорному костюмі з бутоньєркою в петлиці, подруги нареченої в однакових сукнях і, звичайно, сама наречена, прекрасна і трохи збентежена. А ввечері запалені свічки і повільний танець нареченого і нареченої, веселі конкурси та привітання.

У цій картині все урочисто і традиційно. Але як би не було все просто, провести самим весілля без несподіванок досить складно, необхідно ретельно продумати і сформулювати основну концепцію і скласти докладний сценарій весілля. І якщо молодята мріють про незабутнє та прекрасне весілля, їм краще всього звернутися до професіоналів-організаторів.

Агенція FESTIVITA може вам запропонувати як класичні варіанти проведення весілля – народне або сучасне європейське, так і оригінальні сценарії весілля на будь-який смак – від весілля в морських глибинах у аквалангах, до весілля на повітряній кулі на висоті пташиного польоту.

Як правило, екстремальне, незвичайне, зовсім не схоже на традиційно-ніжне і зворушливе весілля – мрія далеко не всіх закоханих. Але якщо наречений полюбляє, наприклад, шкіряні куртки та ревіння мотоциклів, а наречена шаленіє від стрибків з парашутом або морських занурень, то повсякденність і традиційність їм не до вподоби. Навіть власне весілля вони здатні перетворити в нескінченний екшн, адже жага гострих відчуттів і любов до пригод в поєднанні з вулканом пристрастей дають вибухову суміш! Але для того, щоб весільна церемонія не перетворилася в хаос, ми пропонуємо скласти сценарій і концепцію весілля.

Ми здатні перетворити самий урочистий і щасливий день двох закоханих у казку або захоплюючу пригоду.