Святковий бенкет

Все, про що ви мріяли ─ сталося. Нарешті ви стали чоловіком та дружиною, ваші долі переплелися в єдине ціле, щасливі серця стукають в унісон і губи шепочать: «Як я тебе кохаю!».

Вже позаду залишилися хвилювання і тривоги, помпезна торжественість залу одружень і поздоровлення друзів і рідних, вже закінчилася прогулянка з обов'язковим покладанням квітів і фотосесією. А далі настає кульмінаційний момент ─ весільний бенкет. Ресторан або кафе, затишні й розкішні старовинні садиби чи пансіонат, а можливо, теплохід, що будь-якої миті готовий вирушити в плавання. Ллються звуки приємної музики, столи сервіровано, офіціанти та шеф-кухор у всеозброєнні чекають ─ все готово, щоб весільний бенкет розпочався.

Агенція FESTIVITA візьме на себе всі клопоти і турботи по організації весільного бенкету. Розкажіть нам про свої ідеї та побажання щодо організації та проведення весільного бенкету ─ й ми зробимо їх реальністю!

Красиве, розкішне таїнство розрізання торта або короваю молодятами є кульмінацією всього торжества. Це перша дія, яку вони виконують разом, як одна сім'я. І, звичайно ж, молодим дуже хочеться, щоб і торт був самим-самим. Ламати голову, де замовити цей шедевр кондитерського мистецтва, вам не доведеться, як не потрібно турбуватися і з приводу сервірування столу; думок про те, де і як правильно посадити гостей; пошуку екзотичних офіціантів - ми враховуємо буквально кожну дрібницю для того, щоб усе було організовано красиво і запам'яталося на довгі-довгі роки.

 

Яка найважливіша риса для тамади?
результати