Парубочий вечір та дівоч-вечір

Скоро весілля, і холостяцьких забави і жарти відійдуть на другий план: ріка життя змінить русло, і багато чого, що було звичним і повсякденним до весілля, стане неприйнятним і неприпустимим після нього.

Кожному знайоме це почуття легкої розгубленості напередодні весілля. І ви вже навіть не знаєте, радіти або з легким смутком згадувати про гучні зустрічі з друзями з зухвалими витівками. Більш того, стрес, який відчувають молодята, прирівнюється по напрузі до двох місяців напруженої роботи в шаленому ритмі.

Але не будемо згущувати фарби - адже день весілля все одно залишається самим зворушливим та найщасливішим днем вашого життя. Але разом з тим, за кілька днів до весільної церемонії так здорово провести кілька годин у компанії старих друзів і подруг, щоб розслабитися і згадати минуле.Саме для цього й існують парубочий вечір та дівоч-вечір.

Відразу необхідно зазначити, що навіть такі легковажні заходу, як парубочий вечір та дівоч-вечір, вимагають серйозної організації та підготовки. І тут агенція FESTIVITA пропонує свою допомогу. Написання сценарію, запрошення ведучого, ді-джея, танцівників і танцівниць, оренда будь-якого приміщення, організація застілля і всі інші турботи ми беремо на себе.

Провести парубочий вечір та дівоч-вечір може галасливий і активний ведучий, який буде від всієї душі розважати вас і ваших гостей. Він здатний розворушити навіть самого серйозного, растанцювати самого нетанцюючого - адже нестримні веселощі є головним атрибутом цього вечора. З нами ваша холостяцька вечірка пройде весело, незабутньо і цікаво. Тільки одна порада: не варто призначати настільки відповідальне захід на останній день перед урочистої церемонією одруження. Перевірено!