Корпоративні заходи

Різноманітні корпоративні заходи на сьогоднішній день є невід'ємною частиною ефективної та повноцінної роботи будь-якої успішної компанії. Організація таких заходів - це така ж окрема, напружена і відповідальна робота, як наприклад, бухгалтерський облік або IT-забезпечення. Тому й найкращий результату можна досягти, якщо цим займаються професіонали.

Організація корпоративів структурно поділяється на дві частини. Перша - тематична, вона визначає тематику вечірки. Привід може бути будь-який:

Новий рік, 23 лютого і 8 березня
День Народження компанії
закриття сезону, переїзд в новий офіс

вдалий контракт, приїзд зарубіжних партнерів
і будь-яка інша подія, яку компанія захоче виділити з сірих буденних днів.

Після визначення тематики, необхідно вибрати місце проведення свята. Навіть якщо місцем проведення буде офіс, співробітники нашї агенції приїдуть і прикрасять його так, що, коли люди прийдуть на вечірку, вони навіть не зрозуміють, що знову зібралися в своєму робочому приміщенні. Не бажаєте офіс? І не потрібно. Обирайте: елітний ресторан, літній відкритий майданчик, затишне кафе, галасливий нічний клуб - організація корпоративів в будь-якому з цих місць на ваш смак не складе труднощів для нашої агенції. Набрид міський шум? Жодних проблем. Ми організуємо чудовий корпоратив на теплоході або на природі (кейтерінг). За бажанням, відпочинок може бути активним: спортивні ігри, веселі конкурси, розважальні турніри. А можна просто виїхати за місто на семінар або тренінг для робітників, поєднавши робочі плани з відпочинком.

Агенція FESTIVITA може запропонувати безліч креативних варіантів як провести якісний корпоратив, який влаштує будь-якого співробітника: від менеджера з клінінгу до генерального директора.

Ми дуже любимо свою роботу, сумлінним ставленням до кожного проекту підтримуючи авторитет компанії, а головне, ми поважаємо кожного клієнта та завжди прагнемо досконалості.