Декілька причин обрати саме нас
для організації свята або бізнес-події:

 

Агенція FESTIVITA ─ це колектив творчих людей, справжніх професіоналів у своїй сфері, які не просто працюють, а займаються дійсно улюбленою справою, вкладаючи в неї свою душу.

Нас рекомендують друзям, знайомим і колегам. Кожен другий наш клієнт приходить до нас за рекомендаціями і потім, у свою чергу, рекомендує нас друзям, знайомим і колегам ...

Ми не пропонуємо нашим клієнтам найдорожче. Ми створюємо найкраще саме для вас. Дуже часто саме дороге і саме краще ─ різні речі.

Замовити організацію свята в агенції FESTIVITA в переважній більшості випадків не дорожче, ніж організувати його самому. На перший погляд це може здатися дивним, але ми краще знаємо ринок, це наша робота вже не перший рік. Ми знаємо, кому можна доручити ту чи іншу складову свята за більш оптимальною вартістю без втрати якості. Ми можемо вам підказати, на чому можна заощадити, без погіршення загального результату, а на чому економити вкрай небажано.

Наш досвід і знання ринку допоможе вам уникнути несподіванок і розчарувань, від яких не застраховані ті, хто займається організацією свята власноруч або через знайомих. Нажаль, на ринку є низка фахівців, які гідні занесення до "чорного списку" через свою непорядність або безвідповідальне ставлення до роботи.

Над кожним проектом працює велика кількість людей, але завжди є одна конкретна людина, що відповідає за ваш проект, повністю володіє ситуацією, координує різні етапи і знаходиться завжди поруч з моменту знайомства і до завершення свята або події. 

Ми тримаємо руку на пульсі ринку. Для того, щоб запропонувати вам все різноманіття самого кращого, ми регулярно переглядаємо виступи артистів і аніматорів, стежимо за роботами декораторів і фотографів, вивчаємо кухню та рівень сервісу кафе і ресторанів.

Наш девіз, який ми використовуємо в роботі ─ фраза Оскара Уайльда: "У мене невибагливий смак. Мені цілком достатньо самого кращого."