Поширені питання

Скільки коштує весілля або свято?
Напевно, найпоширеніше питання з тих, що нам задають. На жаль, воно не має єдиної відповіді, так само, як і питання "Скільки коштує автомобіль"? чи "Скільки коштує путівка на море"? Весілля, наприклад, можуть бути абсолютно різними, від таємного вінчання у вузькому колі найближчих людей до гучних шумних веселощів на декілька сотень людей з фейєрверками, з вінчанням у Венеції, виїзною церемонією в Парижі або весільною подорожжю до Мальдивів. У будь-якому випадку, можемо вас завірити, що на зустрічі з вами ми обговоримо усі можливі варіанти і підберемо найбільш відповідний саме для вас.

Скільки коштує сама організація свята або події?
Це друге по частоті питання, на яке точно також не можна відповісти однозначно. Адже вартість обумовлюється об'ємом і складністю робіт. У стандартному варіанті розмір комісійних агентства складає 10% від загальної вартості свята. Проте за рахунок того, що ми підберемо для вас дійсно оптимальний варіант, що відповідає вашим бажанням і можливостям, ви зможете заощадити більше, ніж комісія агентства і, зрештою, заплатити меншу суму, ніж ту, якби ви організовували свято самостійно.

Яка схема роботи вашої агенції?
На першій зустрічі ми з вами знайомимося, вислуховуємо ваші побажання, пропонуємо свої варіанти. Після цього, протягом декількох днів ми готуємо вам детальнішу пропозицію за підсумками першої зустрічі, обговорюємо її з вами, вносимо остаточні коригування і підписуємо угоду.

Ви просто рекомендуєте фахівців і виконавців або координуєте їх?
Від моменту знайомства з вами і до завершення свята ви спілкуєтеся з однією людиною, яка координує усі дії і вирішує усі питання. Це ваше свято - ви озвучуєте побажання, ми займаємося їх реалізацією, ви насолоджуєтеся святом!


Якщо у вас є інші питання - ви завжди можете їх задати, використовуючи
сторінку Контакти